10 Mart 2015 Salı

Note Kozmetik 5'li Far Paleti İncelemesi


Note Kozmetik ürünleri hayatıma hızlı bir şekilde giriş yaptı.

İlk kullandığım ürünleri fondöten ve ojeleriydi. İkisini de oldukça severek kullandım. Özellikle fondötenin performansından oldukça memnun kaldım. 

Kayseri'de Note Kozmetik satış noktası olan Sarsal Kozmetik'in instagram hesabında paylaştığı bu 5'li far paletlerinden kahve tonlu olana bayıldım. 

Birde 1 alana 1 bedava kampanyası olunca doğru Sarsal Kozmetik'in yolunu tuttum. 

Makyajda kullanmayı en çok sevdiğim renkler nude- kahve tonları. O yüzden hiç tereddüt etmeden tercihim bu paletten yana oldu. 

5 renkten oluşan palet, açıkta koyuya doğru sıralanıyor.


Palette bulunan renklerin tamamen mat olduğunu söyleyemeyeceğim ne yazık ki. Ancak içerisindeki sedef çok belli belirsiz. Abartı değil. 
Farlar oldukça yumuşak yapıdalar. Bu yüzden sürülüşleri oldukça kolay.Her yumuşak yapıda olan farlarda ki  tozutma problemi Note far paletinde de bulunuyor ne yazık ki. 

Paletin içerisinden 2 adet bir ucu süngerli  diğer ucu fırça şeklinde far uygulama aplikatörleri çıkıyor. Ayrıca kapat kısmında da aynası mevcut.
Palette bulunan renklerde en açık ve en koyu olan renkler daha mat duruyor.

Bendeki palet 104 numara.  Bu palet dışında 4 farklı tonda da seçenek mevcut. Detaylı inceleme için Note Kozmetik sayfasına bakabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder