12 Mart 2015 Perşembe

Benefit Watt's Up Aydınlatıcı

Ten makyajında donuk bir ciltten ziyade daha aydınlık duran bir teni seviyorum.
Kullanılan fondöten ne kadar önemliyse sonrasında öne çıkarmak istediğiniz bölgeler için kullanacağınız aydınlatıcı da bir o kadar önemli.

Bugün ambalajıyla al beni diyen Benefit Watts Up Aydınlatıcıdan bahsetmek istiyorum. Tasarım olarak ampule benzetilen ürünle güzel bir mesaj verilmiş.Stick şeklinde olan Watts Up uygulamayı oldukça kolaylaştırıyor.


Ürünün arka kısmında bulunan sünger ayrıntısı ile de aydınlatıcıyı dağıtabiliyorsunuz. Açıkça söylemek gerekirse ben bu sünger aplikatörü hiç kullanmadım. Daha çok elimle ya da daha işlevsel bir fırça ile dağıtmayı tercih ediyorum.


Benefit Watts Up Aydınlatıcı şampanya renginde dolayısıyla cildime uyum sağlıyor. İçerisinde yoğun sim olmadığı için disko topu gibi gezme problemi yaşatmıyor.Kremsi bir ürün olduğu içinde doğal bir bitiş sağlıyor.

Cildinizde aydınlık göstermek istediğiniz bölgelere (Elmacık kemiklerinin üzeri, dudak üzeri vs.) uygulayabilirsiniz.

Benefit Watts Up Aydınlatıcı genel anlamda memnun kaldığım bir ürün oldu.  Ancak fiyatı ne yazık ki oldukça pahalı. Bu yüzden tekrar alacağımı pek zannetmiyorum. Zaten bu elimdeki de beni oldukça uzun bir süre idare edecek gibi.


2 yorum:

 1. Güzel görünüyor elindeki swatchu, ama saımsı altınımsı bir ışıltısı var değil mi?
  Sevgiler =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şampanya rengi gibi yüzde çok sarımtırak durmuyor :)

   Sil