5 Şubat 2015 Perşembe

Palmolive Thermal Spa Massage Duş Jeli

Merhabalar,

Bugün sizlere kokusuyla beni benden alan harika bir duş jelinden bahsetmek istiyorum.

Duş almayı keyifli hale getiren, bir duş jeli oldu Palmolive  Thermal Spa Massage benim için..
Mavi rengi çok severim dolayısıyla  üründe dikkatimi çeken ilk nokta buydu. Watsons indiriminde denemek için ufak boyunu aldığımda bu kadar çok seveceğimi hiç tahmin etmemiştim.

Palmolive Thermal  Spa Massage içerisinde minik taneciklerin olduğu, ölü deniz mineralleri ile geliştirilmiş bir duş jeli.


Hem kokusu ile büyülerken aynı zamanda hem vücudumuzu temizleyip hem de içerisindeki tanecikler ile peeling etkisi yaratıyor.

Ufak boyunu bitirdim ve yine bir Watsons indiriminde denk gelerek en büyük boyunu aldım :)

Ben Palmolive Thermal Spa Massage Duş Jelini her duşta kullanmıyorum. Dediğim gibi içerisinde bulunan tanecikler peeling etkisi yaptığı için sık kullanımda cildi kurutabilir. 


Bunun önüne geçmek için duştan sonra cildinizi çok iyi nemlendirmeniz gerekir yada bu duş jelini ara ara dönüşümlü kullanmanız gerekir. Ben bu şekilde kullandığım için hiç bir kuruma problemi yaşamadım.

Kendimi kötü hissettiğim, enerjimin düşün olduğu zamanlarda hep bu duş jelini kullanmayı tercih ediyorum. Kokusu bana hemen enerji veriyor. 

O kadar çok duş jeli kullandım ancak bundaki ferahlığı, temizlik kokusunu hiçbirinden alamadım.Bittikçe kesinlikle yeniden alacağım ürünler içerisinde bulunuyor. 

Watsonslarda kasa önlerinde deneme boyları bulunuyor. Seyahatlerde veya ürünü deneyip, fikir edinmek isteyenler için bu mini boylar güzel bir fırsat. 

Son zamanlarda Palmolive farklı bir çok duş jeli çıkardı. Onları da denemek istiyorum. 

Sizin tavsiye edecekleriniz hangileri ?3 yorum:

 1. En sevdiğim duş jeli bu Palmolive bir sürü çeşit çıkardı ama bunu tek geçerim :) paylaşım için teşekkürler. güzel paylaşımlarda yorumlaşmak dileğiyle benim bloğuma da beklerim :) Sevgiler blogkizsalseyler ♥

  YanıtlaSil
 2. Ben de bu duş jelini çok seviyorum, çok fresh bir kokusu var ;))
  Bloğunu yeni buldum, takipteyim, bana da beklerim ;) Sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. açıklayıcı bi yazı olmuş teşekkürler :)

  YanıtlaSil