8 Eylül 2014 Pazartesi

Eklips Makyaj Fırçaları İncelemesi


Bir süre önce Gratis markası olan Eklips yeni fırçalar çıkardı.
Oldukça uygun fiyatlı ve geniş seçenekli fırçalardan bende kendime 3 adet seçtim.İlk bakışta Ecotools fırçalarının şekline  benziyor Eklips fırçalar.  


Far Fırçası : Sık kıllı bir fırça far uygulama ve dağıtmasını sevdim. Gölgeli makyaj yaparken temiz bir kaç fırçaya ihtiyaç duyuluyor bu yüzden Eklips fırçalarda oldukça uygun fiyatlı olduğu için kesinlikle yeni bir tane daha alacağım.
Eyeliner-Kaş Fırçası : Kesik uçlu bir fırça. Hem kaç doldurmakta hemde zaman zaman eyeliner uygulamakta kullanıyorum. Eyeliner uygularken istediğim kalınlığı inceliği ayarlayabiliyorsunuz ve düzgün bir bitirişi var.
Yelpaze Fırça : Sanırım içlerinde en yetersiz bulduğum fırça bu. Aydınlatıcı veya allık uygulamalarında kullanılabiliyor. Kılları çok seyrek dolayısıyla istediğim performansı alamadım.En çok aydınlatıcı uygulamak amacıyla almıştım. Fakat sonucu beğenmedim. 
Sadece yelpaze fırçada resimde görüldüğü gibi koruma kılıfı var. Diğerlerinde böyle bir şey yok.


Dediğim gibi çok uygun fiyatlı ürünler dolayısıyla farklı fırçalarını da alıp denemek istiyorum.

Sizin denediğiniz ve tavsiye edeceğiniz Eklips fırçalar hangileri?

Sevgiler...
4 yorum:

 1. Far fırçasını çok severek kullanıyorum hatta bir kaç tane aldım. Karıştırma işlevini de güzel yapıyor :) ayrıca fondoten fırçasını tavsiye edebilirim ben bb krem uyguluyorum bununla ve güzel bir sonuç veriyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evett kesinlikle far fırçası başarılı ;) Fondoten fırçası da aklımda olsun. Onu da deneyeyim

   Sil
 2. Açılı kontür fırçasını çok beğendim. allık, bronzer, aydınlatıcı uygulamada çok başarılı. far fırçasından ben de 2 tane aldım çok işlevsel. eyeliner da çok güzel. Ben de yelpaze fırçayı beğenmedim çok yetersiz:/ Güle güle kullannn

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yelpaze fırça herkes için hayal kırıklığı sanıyorum ki :( Açılı bir fırça alma istiyordum. Öneriniz için teşekkür ederim. Ona da bakayım o halde. ;)

   Sil